Lot 01: Guy Feijen – Nieuw-Namen

Huidig bod: 40

Hoogste bod: mgestokman
Tijd resterend:
U moet ingelogd zijn om een bod te kunnen plaatsen. Login / registreer
Veiling eindigt10-12-2021 20:30
Huidig bod40
Alle biedingen2 biedingen, toon meer
Gebruiker Bod Autobod Datum
mgestokman 40 03-12-2021 14:46
leen60 30 30-11-2021 19:57
Veiling gestart29-11-2021 18:00

Bon 1: Guy Feijen, Nieuw-Namen, Bon voor jonge duif 2022 op afspraak

Guy  is weer helemaal terug aan de top van de zeeuwse duivensport. Guy is een liefhebber die zeer veel kwaliteit heeft zitten op zijn hok, dat bewezen de resultaten van 2021 . Hij is gespecialiseerd in de dagfond en de overnachtfond inclusief ZLU. Guy is iemand die anderen het beste gunt en probeert verder te helpen.   2021 werd versiert met een knappe provinciale overwinning op Montlucon van 1666 duiven. Door deze prachtige prestaties werd hij in Samenspel Oost: 1e Hokkampioen en 7e Asduif Dagfond, 3e Hokkampioen en 3e Asduif Marathon.

Enkele andere top-10 noteringen van afgelopen seizoen:

Dax 268 duiven 2e

Chaterauroux 421 duiven 2e

Bergerac 539 duiven 4,5

Mont de Marcan 280 duiven 2e