• 16
    Bonnenverkoop P.V. De Blauwe Doffer

    Duiven en bonnenverkoop P.V. de Blauwe doffer Rotterdam.   LET OP --> Er volgt nog een zaalverkoop op vrijdag 22 oktober.   Het is een moeilijke tijd geweest voor onze vereniging P.V. De Blauwe Doffer te Rotterdam in het corona tijdperk. Leden komen inkorven volgens de corona richtlijnen en verdwijnen dan weer richting huis. Bij het klokken afslaan gebeurde hetzelfde.  Een tombola of loterij in de club was er niet bij dus liepen we diverse inkomsten mis.   Tegenwoordig zijn de vaste uitgaven van alle verenigingen hoog en om onze penningmeester wat meer armslag te geven en iets leuks (na deze rotte periode) te  organiseren hebben we besloten om deze verkoop te gaan houden.   Naast dat u dus aan geweldige duiven kunt komen stimuleert u ook de werkers van onze club door te tonen dat hun inzet met deze verkoop zijn vruchten afwerpt en hopelijk  door u wordt beloond.   Duivensport doen we niet alleen, maar met ons allen en uiteraard zijn de liefhebbers met hun beste duiven de spil in het web, hun schenking geeft ,,onze,, duivensport de nodige boost.   Phil en Fred.

  • 24
    Bonnenverkoop Samenspel

    Bonnenverkoop Samenspel "De Eenheid"

    Zaterdag 30 oktober a.s. houdt Samenspel “De Eenheid” weer haar jaarlijkse bonnenverkoop. Samenspel "De Eenheid" is een overkoepelend spelverband in Noordoost-Friesland voor de 17 verenigingen uit Harkema, Kootstertille, Buitenpost, Kollum, Anjum, Twijzelerheide, Zwaagwesteinde, Burgum, Veenwouden, Damwoude, Dokkum, Trynwâlden, Drachten en Opende. (Spelend in rayon "De Driesprong", "Het Noorden" en "De Wâlden") Vele topliefhebbers uit dit sterke spelverband verleenden weer spontaan hun medewerking.   De schenkers presteerden het afgelopen seizoen zowel regionaal, provinciaal en nationaal weer op een zeer hoog niveau. Voor een ieder dan ook een uitgelezen kans om uw hok te versterken. Vanzelfsprekend is er deze middag ook weer voldoende gelegenheid tot het nuttigen van een hapje en een drankje.   De eindveiling vindt plaats in het clubgebouw van P.V. “De Koerier” aan De Vaart 10a te Buitenpost (naast de sporthal, achter het zwembad). Het clubgebouw is geopend vanaf 15.30 uur.

  • 22
    Bonnenverkoop Ladies League Afd. Friesland ’96

    Wij, Wilma Uijt de Boogaardt en Jelisa van Ooijen zijn dit jaar de ladies league op gestart bij onze afdeling Friesland’96. Dit om ook de vrouwen te betrekken bij de duivensport en ze een beetje meer op de voorgrond te laten komen.   Om dit alles mogelijk te maken en op te starten houden wij een bonnenverkoop om de kosten voor de prijzen en dergelijke mogelijk te maken en zo wat meer armslag voor de komende tijd te hebben.   Wij willen dan ook de schenkers van harte bedanken voor deze prachtige bonnen die ze geschonken hebben.   Gr. Wilma en Jelisa