Taal Dutch Flag English Flag Chinese Flag Other Flag
GPS-CHAMPIONS STELT ZICH VOOR!!!

Een tijdje terug is het idee ontstaan om iets nieuws uit te werken als nieuwe input in de sport..... wat uitgemond is onder de noemer: "GPS-CHAMPIONS" en het idee is het maken van een prachtig exclusief naslag in de grootste oplage ter wereld (25.000 exemplaren!)

En u kunt hieraan meedoen!!!

Wat krijgt u bij een eventuele deelname daarvoor terug?
- Een geweldig naslagwerk van zeer hoge kwaliteit.
- Grote Naamsbekendheid wereldwijd.
- Volledig in het Engels en het Chinees
- De grootste oplage ter wereld, 25.000 exemplaren.
- Volledige ondersteuning voor de deelnemers via GPS-Champions site, GPS-Auctions site, Facebook, Het Spoor der Kampioenen en onze GPS-Nieuwsbrief.
- Ondersteuning via ons Internationaal netwerk w.o. maar liefst 26 agenten die actief zijn voor GPS.
- Promotie via alle internationale beurzen in Europa & Azie
- Mogelijkheid tot het veilen van duiven via onze site.
- Offline ondersteuning voor het verhandelen van duiven wereldwijd.

De kosten voor deze persoonlijke presentatie zijn €750,- euro (1 pagina) €1250,- (2 pagina's).

Heeft u interesse om deel te nemen? neem dan contact op via: info@gps-champions.com of 0416-666727

Volg GPS-Auctions
Facebook

Betaal mogelijkheden

GPS-Auctions is onderdeel van
GPS Europe website