Taal Dutch Flag English Flag Chinese Flag Other Flag
Contact
AGENTS / CONTACTPERSONS FOR GPS-AUCTIONS

USA / CANADA:
Mr. Gary Nelson
gnelson.gps@gmail.com
Phone: 512-576-8820
(also for transport-questions)

Shipping: Frank Mclaughlin
frank@mclaughlinlofts.com

Shipping: Don Hart
16244 Fringe Tree Dr.
Spring Hill, FL. USA 34610
Phone # 203-379-3821
Cell # 203-410-5111V
don.hart@earthlink.net
www.donhartspigeons.com

UNITED ARABIAN EMIRATES / MIDDLE EAST
Mr. Ali Ihab Ahmad
ihab2000@eim.ae
+971507552669

Kuwait / Egypt
mr Ali Alfadhli
Phone: +965 66688608
alfadhliali@hotmail.com

INDIA
Vignesh C.
Phone: +919677190766
viki.green11@yahoo.com

BANGLADESH
Mr. Ashikur Rahman
ashik_brpa@yahoo.com
Phone: 01730453233
Air Freight NL to BD+LC fee(Both end),
Insurance fee,Permission fee, Airport Duty in BD
= Total 7500 BDT

Tjechie - Slowakijke
Mr. Zdenek Pavlik
Phone; 00420 776500366
E-mail: pavlik.75@seznam.cz
(+ transport)

FRANCE (only transport)
Eric Guisset:

+32 499 41 33 74 -
ericguisset@live.be

SPAIN (ONLY TRANSPORT)
Jesus Perez Valles
Mobiel: 0034-609 42 14 64
e-mail: exponaturajpv@yahoo.es

HUNGARY
Papdi Imre
papdiimi@yahoo.com

POLAND (also transport)
Piotr Szymczak

Phone: 0048 793 793 269
Email: piotrekszymczak@wp.pl

CHINA
Jesse Wang
gpsjesse@126.com
tel: 0086-18511061087

JAPAN:
Mr. Masuda
masudanigo@xj.comfuga.jp

THAILAND
Montre Junktanasombut
smartpigeon@gmail.com

SOUTH-AFRICA
Steven Fouche
steven@water-ways.co.za

UK / IRELAND
Walkers Transport
+44 (0)7843 283836 / walkers_transport_01@hotmail.com
= transport every week

SERVIE - CROATIE- BOSNIE-HERCEGOVINE - MACEDONIE - SLOVENIE
Predrag Konic

0031-618330488

ROMANIA (Only Transport)
Dragos Chiritescu
.
Phone: 0740057215

HOLLAND / BELGIUM
info@gps-auctions.com

Other countries Ask for possibilities and prices to:

Animals to Fly:
niels@animalstofly.com

First BVBA
first@telenet.be
0032-36444441




Met vragen, opmerkingen, suggesties en voor overige informatie kunt u contact opnemen met:

GPS-Europe B.V.
Van Schagenstraat 11
5154 PE ELSHOUT
Tel. +31(0)416666727
Mob. +31(0)623916026
Fax. +31(0)416666760
E-mail: info@gps-auctions.nl

Wilt u ook onze nieuwsbrief ontvangen? Stuur dan een e-mail naar: Would you like to receive our Newsletter? Send an e-mail to: info@gps-auctions.nl



Volg GPS-Auctions
Facebook

Betaal mogelijkheden


GPS-Auctions is onderdeel van
GPS Europe website